Úvod > Obec > Aktuality > Komárovský bál, sobota 15. 2. 2020 od 19:00 hodin

Komárovský bál, sobota 15. 2. 2020 od 19:00 hodin

15.2.2020

Zastupitelstvo obce Komárova Vás srdečně zve na tradiční KOMÁROVSKÝ BÁL, který se uskuteční v sobotu dne 15. 2. 2020 od 19:00 hodin na sále kulturního domu v Komárově.

K tanci a poslechu bude hrát skupina JB2. Těšit se můžete na bohatou tombolu a občerstvení.

Těšíme se na Vaši účast!

Kapacita sálu je omezena. Předprodej vstupenek zajišťuje zastupitel obce p. Svatopluk Vyroubal. Kontakt na vyžádání u starostky obce, tel: 724 196 789.

Plakát

Vážení občané,

dovolte nám, abychom se na Vás obrátili se zdvořilou žádostí o věcný dar do tomboly na kulturní akci „Komárovský bál“, který pořádají Zastupitelé obce Komárova a to v sobotu 15. 2. 2020 od 19 hodin na sále Kulturního domu. Za veškeré příspěvky předem děkujeme a budeme velmi rádi za zpříjemnění tomboly právě vaším drobným darem. Příspěvky můžete přinést na ObÚ nebo do prodejny místních potravin "Potraviny Jarmila Martinková". Děkujeme.