Úvod > Obec > Aktuality > Masopustní jarmark ve Šternberku

Masopustní jarmark ve Šternberku

23.2.2019

MASOPUSTNÍ TRADICE OPĚT PO ROCE VE ŠTERNBERKU!
Velký masopustní jarmark propukne v sobotu 23. února 2019 na šternberském Hlavním náměstí. Od devíti ráno do dvou odpoledne se bude náměstí hemžit maskami, k poslechu i tanci zahraje harmonikář, flašinetář a další hudební doprovod. O zábavu se postarají kejklíři a pro děti budou mimo jiné připraveny i pohádky a krásný dobový kolotoč.
Po celou dobu masopustního veselí si můžete vychutnávat zabíjačkové speciality i s výkladem od zkušeného řezníka a k dispozici bude řada dalších laskomin, teplých a studených nápojů. Nebude chybět ani bohatý stánkový prodej s pestrou nabídkou zboží.
A co by to bylo za masopustní veselici bez veselého průvodu v maskách? Určitě se na něj můžete těšit a přidávat se do průvodu a každé dítě, které přijde v masce, dostane malou odměnu!
Masopust_plakát - Pořadatelem akce je město Šternberk