Úvod > Obec > Aktuality > Odkup palivového dříví z obecního lesa - prodej na odvozním místě

Odkup palivového dříví z obecního lesa - prodej na odvozním místě

3.2.2021

Informace o možnosti odkupu palivového dříví

Obec Komárov informuje občany o možnosti odkupu palivového dříví z obecního lesa formou prodeje na odvozním místě (skládce):

K dispozici je dříví v omezeném množství. Jedná se o tvrdé dřevo (dub a habr). Dřevo se nachází na odvozním místě v obecním lese - je nutný vlastní odvoz.

Cena 350,- Kč / 1 PRM

(vysvětlení: PRM - prostorový metr rovnaný, tj. dřevo na polena efektivně naskládáno do jednoho metru krychlového s minimálními mezerami mezi jednotlivými poleny)

Bližší informace získáte u starostky obce, tel: 724 196 789, email: starosta@obec-komarov.cz

Odvoz dříví si zájemce předem telefonicky domluví u starostky obce na základě vydané povolenky.

dřevo.jpg