Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Oslovení dobrovolníků - Domov seniorů Komárov

Oslovení dobrovolníků - Domov seniorů KomárovRádi bychom Vás touto cestou oslovili a požádali o pomoc s hledáním dobrovolníků do našeho Domova seniorů Komárov. Poskytujeme dvě služby, a to domov pro seniory, který je určen pro osoby, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku. Dále domov se zvláštním režimem, který poskytuje nepřetržitou péči osobám trpící Alzheimerovou chorobou či stařeckou demencí.

Dobrovolník tráví s klientem svůj volný čas a pomáhá mu radovat se ze života. Byli bychom rádi, kdybychom našli dobrovolníka, který rád pomáhá, rád tráví čas s ostatními lidmi, tedy našimi klienty, kteří potřebují společnosti a jsou rádi za každý úsměv, pohlazení či popovídání. Uvítali bychom také pomoc při doprovodech na různých výletech pořádané pro klienty například výlet do cukrárny, procházky, výlet do zoologické zahrady či asistence při pořádání společenských oslav Domova jako je například rozsvícení vánočního stromečku.

Dobrovolníci jsou zdarma proškoleni a po celou dobu je jim poskytnuta potřebná pomoc. Dobrovolníci si za svoji pomoc nenárokují finanční odměnu. Svůj čas věnují potřebným, osamělým seniorům ze své dobré vůle.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, budeme moc rádi:

Kontakt: Nikola Šaršová, DiS., sociální pracovnice, tel.:739 715 344, e-mail: socialni@dskomarov.cz

Plakát - dobrovolnictví