Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka na 14. HODY sv. Václava v obci Řídeč

Pozvánka na 14. HODY sv. Václava v obci ŘídečDatum konání:
25.9.2021
Datum ukončení:
26.9.2021

14. HODY sv. Václava v obci Řídeč

Program hodů:

Od 14.00 se můžete těšit na kulturní program v místním sportovním areálu, kde k poslechu zahraje p. Steidl z Mohelnice. Součástí programu budou velké fotbalové šipky, kolo štěstí, jízda na ponících a oblíbené tetování. Pro návštěvníky budou na hřišti připraveny dobroty z udírny a bohaté občerstvení.

Následně bude kulturní program pokračovat v Hostinci U Zlatého potoka tradiční hodovou soutěží, tentokrát o nejlepší hodovou pomazánku. Přejímka vzorků bude probíhat v sobotu od 17.30 do 18. hodin v místním hostinci. Soutěžní vzorky pomazánek by měly být namazány na rohlíku nebo malé bagetce. Ochutnávka a hlasování bude probíhat od 18.00 do 19.45.

Od 20.00 se v místním hostinci uskuteční hodová taneční zábava, na které vyhlásíme výsledky soutěže o nejlepší hodovou pomazánku. K tanci a poslechu zahraje kapela Formule. Součástí večerního programu bude také podávání hodového guláše a tombola. Vstupné na večerní zábavu bude 70,- Kč.

Tradiční svatováclavská pobožnost se u místní kapličky nad hostincem uskuteční příští neděli tj. 26. září ve 14.00 hodin.

Všichni jste srdečně zváni! Těšíme se na Vaši účast na letošních hodech!

1.jpg 2.jpg