Úvod > Obec > Aktuality > Seniorské cestování po Olomouckém a Moravskoslezském kraji

Seniorské cestování po Olomouckém a Moravskoslezském kraji

Projekt Seniorské cestování

Krajem dotovaný autobus vás pohodlně zaveze na nejzajímavější místa regionu, cestou se můžete kochat okolím a důležitým bonusem je, že se během jízdy třeba seznámíte s dalšími výletníky a navážete nová přátelství.

Cena pro 1 osobu po dotaci Olomouckého  kraje je 200,- Kč.

Všechny výlety zahrnují cestu pohodlným klimatizovaným autobusem, program včetně vstupného a všech poplatků souvisejících s programem, oběd, služby průvodce, který se stará o zajištění programu a poskytuje informace o historii a významu navštívených míst Olomouckého a Moravskoslezského kraje, cestovní pojištění. Platbu za výlet je nutno provést předem, a to v hotovosti v kanceláři v Olomouci, převod na účet nebo platbou u našeho smluvního partnera. Platbu nelze provádět přímo u průvodce v autobuse. Zájezdy jsou určeny obyvatelům Olomouckého kraje, kteří nejpozději v den konání výletu dovršili 60 let. Každá osoba může absolvovat v roce 2019 pouze 1 výlet. Pořadatel si vyhrazuje právo přizpůsobit program změnám počasí. Minimální počet účastníků každého výletu: 20 osob. Účast na výletě, nástupní místo, časy odjezdů a pokyny k výletům potvrzuje Za sluncem s.r.o. cestovní kancelář. Účast na výletě je vždy závazně potvrzena až přijetím platby.

KONTAKTY
Telefon: 731 620 768, 585 515 850 (telefony jsou určeny speciálně pro projekt seniorské cestování), e-mail: senior1@zasluncem.cz

Prodej výletů 2019
Květen, červen: úterý, středa, čtvrtek: 9:00 – 11:00, 13:00 – 15:00,