Úvod > Obec > Aktuality > Tříkrálová sbírka 2020 v obci Komárov

Tříkrálová sbírka 2020 v obci Komárov

11.1.2020

Tříkrálová sbírka pořádaná Charitou ČR proběhne v obci Komárov v sobotu 11. 1. 2020.

Skupinky koledníků Charity Šternberk, která zde Tříkrálovou sbírku v zastoupení organizuje, poznáte podle pokladničky označené logem "Charita". Tato pokladnička je zapečetěná Obecním úřadem Komárov. Vedoucí skupinky musí mít s sebou viditelně umístěnou průkazku s číslem pokladničky, kterou nese, a se svými iniciály.

Z nové sbírky (2020) chceme:

• pokračovat v poskytování přímé pomoci lidem, kteří se ocitají v nouzové či krizové situaci,
  • podporovat Domácí zdravotní péči, včetně hospicové péče (péče o nemocné seniory, osoby se zdravotním postižením, umírající),
  • podporovat sociální službu Sociální rehabilitace Rozkvět (osoby s mentálním postižením).
Prosíme o vaši štědrost.

Poskytované služby ve středisku Šternberk:

• Domácí zdravotní péče, domácí hospicová péče
  • Charitní pečovatelská služba
  • Sociální rehabilitace Rozkvět