Úvod > Obec > Aktuality > Venkovské trhy Šternberk žijí i o prázdninách a dovolených

Venkovské trhy Šternberk žijí i o prázdninách a dovolených

13.7.2019

Další z řady trhů se budou konat dne  13. července 2019  a kde jinde, než na Hlavním náměstí u nás ve Šternberku.

Těšit se můžete ale jako vždy na kvalitní pečivo, uzeniny, sýry, kávu, víno, mošty, koření, maso a spousty dalších dobrot, a také už i na regionální zeleninu a spousty doplňků souvisejících s venkovským způsobem života.

Na trzích se představí i nějaké novinky, jako například sirupy z rýmovníku a kopřivy, aromaterapeutická mýdla, šumivé koupele, vonné svíčky ze sójového vosku a jiné krásné a voňavé výrobky anebo lyofilizované,  čili sušené mrazem české ovoce, zeleninu, ale také houby nebo klíčky čočky, cizrny, munga a jiné.

Jednotlivé prodejce, kteří se budou účastnit našich trhů, budeme jako vždy postupně představovat na profilu Venkovských trhů Šternberk na facebooku.

K poslechu nám v červenci zahraje  naprosto nová kapela, kterou zde na trzích ve Šternberku uslyšíme poprvé a je to kapela TRUMF přímo tady od nás ze Šternberka. Těšit se můžeme i na taneční skupinu COLORÉDO z obce Horní Moštěnice.

JSTE VŠICHNI SRDEČNĚ ZVÁNI A TĚŠÍME SE NA VÁS!