Úvod > Obec > Aktuality > Venkovské trhy ve Šternberku

Venkovské trhy ve Šternberku

8.6.2019

VENKOVSKÉ TRHY ŠTERNBERK

Venkovské trhy Šternberk, které se budou konat v sobotu 8. června, se ponesou ve znamení ovoce a zeleniny, květin, různých přísad a bylinek. Vše bude k vidění a hlavně k zakoupení na Hlavním náměstí ve Šternberku, a to od 7:30 do 12:30.Těšit se však můžete jako vždy také na kvalitní pečivo, uzeniny, sýry, kávu, koření, masa a spousty dalších dobrot. V nabídce už bude i regionální zelenina a mnoho doplňků souvisejících s venkovským a zdravým způsobem života.

Jednotlivé prodejce, kteří se našich trhů účastní, postupně představujeme na profilu Venkovských trhů Šternberk na Facebooku.

Chybět nebude ani doprovodný program pro děti; ty se budou moci povozit na koních ze stáje v Řídeči. K poslechu tentokrát zahraje kapela Dunibuch, která se zaměřuje hlavně na žánry folk-acoustic, jazz a blues, ale hraje také folkové skladby z vlastní dílny, místy zabíhající i do jiných stylů. Domovskou obcí této hudební skupiny, která nebude hrát na trzích poprvé, je Dlouhá Loučka.

JSTE VŠICHNI SRDEČNĚ ZVÁNI A TĚŠÍME SE NA VÁS!

Plakát