Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Venkovské trhy ve Šternberku - sobota 19. října 2019

Venkovské trhy ve Šternberku - sobota 19. října 2019POSLEDNÍ  TRHY  V  TOMTO  ROCE !

Poslední Venkovské trhy Šternberk devátého ročníku proběhnou v sobotu 19. října 2019 ve znamení konce sezóny. V nabídce budou ryze podzimní plody a produkty, ale nejen ty, pochopitelně nabídka bude opět hodně bohatá a určitě si zde každý najde to, co ho potěší a co nutně potřebuje! K podzimu patří hlavně dýně, víno a burčák, i toto vše na trzích v sobotu najdete.

Trhy tentokrát hudebně doprovodí nováček na našich trzích a tou je kapela TUREČCI, ale budou k vidění i různé další doprovodné programy, jako například taneční vystoupení skupiny Hagnózek. Dále naše trhy tentokrát navštíví i Nemocnice Šternberk – konkrétně hemodialyzační oddělení. Pro návštěvníky budou připraveni zdravotníci, kteří poskytnou zájemcům informace ohledně dietního opatření při onemocnění ledvin i onemocnění cukrovkou, měření krevního tlaku a také poskytnou osvětu v oblasti kardiopulmonální resuscitace a vytvoří modelovou situaci.

K dalšímu zpestření trhů přispěje i přítomnost trenažeru autoškoly pana Lakomého, zájemci si jej samozřejmě budou moci bezplatně vyzkoušet.

 

Obliba našich trhů s každým trhem stoupá a nám nezbývá, než do dalšího ročníku, který bude již DESÁTÝ, si přát hodně spokojených návštěvníků i prodejců a hlavně skvělou pohodu a náladu všech zúčastněných.

 

Trhy si zde ve Šternberku skutečně již vydobyly své stálé místo a my s klidem můžeme říct, že jsou to nyní již opravdu trhy s tradicí.

Plakát

Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na Vás!

https://www.facebook.com/VenkovskeTrhySternberk