Úvod > Obec > Aktuality > Vyhlášení materiální sbírky obcí Řídeč pro OBEC ŠUMVADL a její místní část BŘEVENEC

13.6.2020

Obec Řídeč vyhlásila materiální sbírku pro Obec Šumvald a její místní část Břevenec jako pomoc pro občany postižené bleskovou povodní ze dne 7. 6. 2020.

Dne 13. 6. 2020 tj. v sobotu v době od 8:00 do 11:00 hodin můžete své dary odevzdat do OBECNÍ TĚLOCVIČNY V ŘÍDEČI (budova bývalé školy, č.p. 304).

Nejpotřebnější věci jsou:

• čistící a dezinfekční prostředky
  • rukavice jednorázové, pracovní
  • hygienické prostředky
  • utěrky, ručníky
  • balené vody (pitná voda)
  • trvanlivé potraviny
  • kbelíky, konve, hadry, smetáky, stěrky
  • plenky, kapesníčky a hračky pro děti
  • gumáky, ponožky
  • granule pro psy a kočky
  • lopaty, kolečka, hrábě

Věci můžete nosit také na Obecní úřad v Komárově (po tel. domluvě, tel: 724 196 789) nebo do prodejny místních potravin pí Jarmily Martinkové (v době 7:30 - 11:30 a 14:00 - 16:00 hodin).

Potřebné věci a dary budou následně starostkou obce předány hasičům do Řídeče, kteří je v pondělí zavezou na obecní úřad do Šumvaldu.

POMŮŽE VŠE, S ČÍM MŮŽEME POMOCI LIDEM V POSTIŽENÉ OBLASTI.

Zdroj: https://www.ridec.cz/aktuality/obec-ridec-vyhlaseni-materialni-sbirky-pro-obec-sumvald

Ke stažení zde: Vyhlaseni materialni sbirky - Sumvald.pdf

Děkujeme všem za solidaritu.

Ing. Lucie Konupková, starostka obce Komárov