Úvod > Obec > Aktuality > ČEZ na poště v Uničově (Uničov 1) - kontaktní místo

27.2.2023

ČEZ na poště Uničov 1

Kontaktní místo - PLAKÁT

Česká pošta, s. p. nově poskytuje na vybraných specializovaných přepážkách služby obchodního místa dodavatele energií ČEZ. Na těchto přepážkách může klient obdržet požadované informace k službám ČEZ, provádět registraci nového odběrného místa a  změny spojené s odběry elektrické energie a zemního plynu. Výhodou je individuální obsluha, možnost objednání přímo na určitý čas, možnost komunikace formou e-mailu nebo telefonu a tím zkrácení zpracování klientova požadavku.

V krátké době se Vám ozve přímo pracovník obchodního místa ČEZ z pošty Uničov 1, který Vám v krátkosti sdělí, jaké služby může občanům Vaší obce a obci samotné poskytnout. Poskytování služeb přepážky ČEZ je nastaveno tak, aby se maximálně zjednodušily potřebné procesy a zvýšila se tak spokojenost a komfort občanů Vaší obce.