Úvod > Obec > Aktuality > DOTAZNÍK: Na Šternbersku k sobě máme blíž – mapování komunit v obci

DOTAZNÍK: Na Šternbersku k sobě máme blíž – mapování komunit v obci

15.9.2023
Datum ukončení:

Na Šternbersku k sobě máme blíž – dotazník k mapování komunit v obci

Pruvodni dopis.pdf

DOTAZNÍK K VYPLNĚNÍ ONLINE

Vážení a milí spoluobčané,

MAS Šternbersko o.p.s. realizuje projekt s názvem „Na Šternbersku k sobě máme blíž“, do nějž je zapojena i naše obec a jehož cílem je podporovat komunitní aktivity v naší obci, tj. sdružovat
a propojovat občany, sdílet jejich zájmy, problémy, potřeby a radosti…
Zajímá nás, jak se Vám, občanům v obci žije, čeho si ceníte, co vám naopak chybí. Proto ve spolupráci s MAS Šternbersko o.p.s. máme připravený dotazník, který nám na tyto otázky pomůže odpovědět.
Vyplnění dotazníku Vám zabere cca 7 minut. Odkaz na dotazník v elektronické podobě naleznete na stránkách MAS Šternbersko: www.mas-sternbersko.cz/aktuality.
Dotazník lze vyplnit i fyzicky, prázdný formulář Vám bude předán do poštovních schránek, kde jej prosím vyplněný následně odevzdejte do 31. 10. 2023 do schránky k obecnímu úřadu.
Vyplnění dotazníku je anonymní. Pokud byste se však chtěli zapojit do soutěže o věcné ceny, prosíme o doplnění Vašich kontaktních údajů na konci dotazníku a budete zařazeni do slosování.
A ať neochudíme naše nejmenší, tak i pro ně máme připravenou soutěž. Děti ve věku od 2 do 15 let mohou nakreslit obrázek na téma „Co se mi na naší obci líbí nejvíce?“. Obrázek opatřený jménem dítěte a jeho věkem spolu s kontaktem na zákonného zástupce prosím odevzdejte na obecním úřadě do 31. 10. 2023.
Výherce budeme kontaktovat. Za vyplněné dotazníky a nakreslené obrázky děkujeme.

Vaše obec a tým MAS Šternbersko o.p.s.