Úvod > Obec > Aktuality > Krajánek - říjnové číslo krajského měsíčníku

Krajánek - říjnové číslo krajského měsíčníku

Krajánek - říjnové číslo krajského měsíčníku

Aktuální číslo se věnuje převážně zprávám ze sociální oblasti. Dozvíte se, které organizace zajišťující sociální služby, obdržely od hejtmanství mimořádnou finanční pomoc. Své místo v měsíčníku mají také nejlépe třídící obce v regionu, které se zapojily do soutěže O keramickou popelnici. Dobrou zprávou je i to, že obec Dobrochov získala zlaté ocenění v zahradnické soutěži Ententa Florale Europe.

Pokud vás zajímá, jak dopadly komunální volby v Olomouckém kraji v obcích s rozšířenou působností, výsledky, včetně přehledné mapy, najdete na straně tři. Můžete si přečíst také o tom, že kraj udělil ceny v oblasti cestovního ruchu. Na straně devět se nejen o financování sociálních služeb rozpovídal 1. náměstek hejtmana Ivo Slavotínek, který má sociální oblast na starost.

olomoucky-kraj-2022-10.pdf