Úvod > Obec > Aktuality > Nabídka nádob na směsný komunální odpad, firma KRICNER s.r.o., objednávka do 15. 4. 2022

8.4.2022
Datum ukončení:
15.4.2022

Informace pro občany -  nádoby na směsný komunální odpad

V souvislosti s čipováním odpadových nádob Vás žádáme o důkladnou kontrolu technického stavu Vašich popelnic, zejména prověření, jestli nemá nádoba zkorodované dno, praskliny či jiná poškození, která brání v jejím řádném použití. Vozidla svozové společnosti jsou vybavena systémem dynamické váhy na každém vozidle, která je umístěna na vyklápěči a pomocí speciálních čipů zváží každou svozovou nádobu a přiřadí ji ke svozovému místu.
Poškozené nádoby nebudou označeny čipem, bez čipu nebudou následně vyváženy!
Doporučujeme všem občanům výměnu kovových popelnic za certifikované plastové, které jsou vybaveny výliskem pro snadné umístění čipu pomocí speciálního klíče. Do kovových nádob bude nutné vyvrtat díru a čip připevnit nýtováním.

Plastové certifikované nádoby o objemu 120 nebo 240 litrů lze objednat přes obec Komárov u firmy KRICNER s.r.o., IČ: 01711229 v této nabídce:

POPELNICE SULO 120 l černá, cena za ks vč. RFID čipu 676,- Kč

POPELNICE SULO 240 l černá, cena za ks vč. RFID čipu 1.015,- Kč

Své objednávky na nádoby zasílejte prosím na e-mailovou adresu: starosta@obec-komarov.cz  nebo telefonicky: 724 196 789 či SMS (starostka) v termínu do 15. dubna 2022.

sulo-mgb-240-h-iso-darkgrey-darkgrey.jpg

Více informací o nádobách: