Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka na akce Domova seniorů v Komárově (Jarobraní a Ochotnické divadlo Sopka)

12.4.2022
Datum ukončení:
23.4.2022

Pozvánka do Domova seniorů v Komárově

Vážení občané,

zveme Vás na společenskou akci Jarobraní, která se uskuteční 12. 4. 2022 od 15:00 ve společné jídelně DS Komárov. K poslechu hraje živá kapela, je připraveno vystoupení dětí. Těšit se můžete také na jarní občerstvení naší kuchyně a bohatý jarmark výrobků klientů. Výtěžek z jarmarku bude použit na zakoupení dalších potřeb pro aktivizační činnost.

Dále bychom Vás ve spolupráci s obcí Komárov rádi pozvali na divadelní představení Ochotnického divadla Sopka - Obecně prospěšná strašidla, které se uskuteční v sobotu 23. 4. 2022 v 15:00 ve společné jídelně DS Komárov.

Těšíme se na Vás.

Protiepidemická opatření - pro vstup na tyto akce je povinnost míst nasazený respirátor ve vnitřních prostorách domova.

Jarobraní.jpg Obecně prospěšná strašidla.jpg