Úvod > Obec > Aktuality > Výdej objednaných popelnic na komunální odpad a čipování stávajících popelnic (SKO + BIO)

25.5.2022

Informace k Výdeji objednaných popelnic na komunální odpad a čipování stávajících popelnic (SKO + BIO)

výdej popelnic a čipování.pdf

Vážení občané,

od středy 25. 5. 2022 dopoledne od 10:00 hodin budou pracovníci obce čipovat stávající popelnice na směsný komunální odpad a bio odpad a budou také vydávány objednané popelnice. Prosíme občany, aby nádoby, které budou chtít očipovat, nechaly stát před svými domy. Čipování plánujeme na středu – čtvrtek. Pokud někoho nezastihneme doma, bude telefonicky kontaktován starostkou obce.

Černá popelnice stojí 1.015,- Kč vč. čipu – zaplatí se při předání. Platba pouze v hotovosti!

1 čip na stávající popelnice stojí 40,- Kč. Zaplatí se při předání. Platba pouze v hotovosti.

Děkujeme za vstřícnost.

Obec Komárov